CR8449-2000-F
Contact Now
CR8449-2000-F
Part Number : CR8449-2000-F
Manufacturer : CR Magnetics, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CR8449-2000-F More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Free Hanging
Frequency : 200 kHz
Current Rating : 75 A
Products Category : Transformers - Current Sense Transformers
Qty : 1601 In Stock
Applications : Wearables (non-medical) Body electronics & lighting
Width : 15.2 mm
Termination : Wire Leads
DC Resistance (DCR) : 109 Ω