PFE500-48/T
Contact Now
PFE500-48/T
Part Number : PFE500-48/T
Manufacturer : TDK-Lambda, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PFE500-48/T More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Width : 61 mm
Length : 116.8 mm
Case/Package : Module
Current - Output 1 : 10.5 A
Products Category : Power Supplies - Board Mount - AC DC Converters
Qty : 813 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Data center & enterprise computing PC & notebooks
Height : 12.7 mm
Weight : 249.999986 g
Number of Outputs : 1
Voltage - Output 1 : 48 V