8N4QV01KG-0160CDI8
Part Number : 8N4QV01KG-0160CDI8
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 8N4QV01KG-0160CDI8 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Packaging : Tape & Reel
Number of Pins : 10
Frequency Tolerance : 0.001 %
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Qty : 287 In Stock
Applications : Appliances Industrial transport (non-car & non-light truck) Enterprise machine
Frequency : 155.52 MHz
Case/Package : CLCC
Frequency Stability : 20 ppm
Operating Supply Current : 160 mA
Max Operating Temperature : 85 °C