M80-5612005
Place of Origin : Great Britain
Brand Name : Harwin Inc
Model Number : M80-5612005
Certification : Lead free / RoHS Compliant
MOQ : 10
Price : Contact Us
Packaging Details : Standard package
Delivery Time : 3-5 work days
Payment Terms : Contact Us
Supply Ability : Contact Us
Description : M80-5612005 Connectors, Interconnects Free Hanging, Panel Mount
Package : Bulk
Connector Type : Receptacle
Conract Type : Female Socket
Number of Positions : 2
Pitch : 0.079" (2.00mm)
Number of Rows : 1
Row Spacing : -
Mounting Type : Free Hanging (In-Line)
Fastening Type : Locking Ramp
Cable Termination : Crimp
Wire Type : Discrete
Wire Gauge : 22 AWG